logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

نگرانی اروپا از روند کند دسترسی به اینترنت فوق سریع

نگرانی اروپا از روند کند دسترسی به اینترنت فوق سریع

برخی مقامات اروپایی اظهار نگرانی کرده‌اند که کندی سرعت رشد دسترسی به اینترنت ممکن است موجب عقب‌ماندگی و عدم پیشرفت کافی شود.
به گزارش ایتنا از فارس به نقل از وی.تری، گروه‌های دیجیتال فعال در کمیسیون اروپایی به کشورهای متبوع خود هشدار داده‌اند که استفاده از اینترنت فوق سریع مزایای فراوانی خواهد داشت و سرعت فعلی رشد استفاده از این فناوری در داخل اروپا کافی نیست.
به گفته روبرت مادلین مدیر کل شبکه‌های ارتباطی، محتوا و فناوری کمیسیون اروپا چالش پیش‌رو این است که آیا ما از سرعت رشد منطقی برخورداریم و آیا همپای دیگر مناطق جهان پیش می‌رویم یا خیر.
وی افزود: باید کاری کنیم تا جامعه درک کند دسترسی به اینترنت فوق سریع برای پشتیبانی از حوزه‌های مالی، تجاری و سیاسی ضروری است و مقامات هم باید دسترسی به چنین خدماتی را تسهیل کنند.
وی هشدار داد که ارتقای خدماتی مانند عدالت الکترونیک، بهداشت الکترونیک، دسترسی به خدمات انرژی هوشمند یا سیستم‌های هوشمند مرزی به استفاده از خدمات یاد شده بستگی دارد.
   1391/7/24 14:50

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.