logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

مزایای CMS برای وب‌سایت‌ها

مزایای CMS برای وب‌سایت‌ها

اهمیت و رواج روز افزون بازاریابی آنلاین و بکارگیری آن مستلزم این است که کسب و کارهای کوچک و متوسط وب‌سایت‌های خود را به طور منظم بروزرسانی کرده و جنبه‌های تجاری و ترافیکی سایت را به همان میزان بهبود ببخشند.
ارائه اطلاعات به‌هنگام و مرتبط، در جذب بازدیدکننده کمک فراوانی به شما می‌کند و آنها را برای دیدار مجدد از وب سایتتان تشویق می‌نماید.
در واقع از زمانی که CMS امکان توسعه وب سایت و کنترل آن و نیز اعمال تغییرات بدون نیاز به کمک برنامه‌نویسان را برای افراد غیرفنی و غیرمتخصص و کسانی که از برنامه‌ریزی سررشته‌ای ندارند فراهم آورد، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد.
کانتس ساپورت که یکی از شرکت‌های پیشرو در حیطه توسعه وب است در زمینه ارائه وب‌سایت‌های پیچیده و سطح بالا براساس CMS سوابق بسیار خوبی دارد.
برخی از قالب‌های پرطرفدار CMS در سیستم اختیاری مدیریت محتوا عبارتند از: Joomla, Zebcart, Zebd و غیره. CMS اساساً به ما این امکان را می‌دهد تا بدون ایجاد خطر برای شاخص‌های عملیاتی و قابلیت مدیریت محتوا، هزینه‌های راه‌اندازی و مدیریت را کاهش دهیم.
اگر در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک وب سایت استاتیک بزرگ با صدها صفحه و تصاویر بی‌شمار و سایر ملحقاتی از این دست باشید باید یک تیم بزرگ را جهت مدیریت وب سایت خود به کار بگیرید.
با این حال چنانچه وب‌ساتتان را در CMS توسعه ‌دهید بدون نیاز به یک تیم بزرگ و صرف هزینه قادر خواهید بود کنترل محتوای وب سایت و اعمال تغییرات در آن را به تنهایی و فارغ از کمک برنامه‌نویس انجام دهید.
در واقع هر فردی که درصدد ایجاد وب سایتی با امکان اعمال تغییر در آن باشد باید با سیستم CMS خود را تطبیق بدهد و این یکی از ضروریات شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط است.
ما می‌توانیم CMS را براساس نیازهای خود مناسب‌سازی کنیم و کارشناسان شرکت کنتس ساپورت به آسانی قارند هر نوع مناسب سازی مورد نیاز شما را انجام بدهند.

مزایای استفاده از CMS برای وب سایت‌ها

• صرفه‌جویی در زمان به سبب امکان بروزرسانی محتوا توسط خود شخص و بدون نیاز به کمک تیم فنی • مدیریت و کاربری بسیار آسان
• عدم نیاز به دانش برنامه‌نویسی برای کنترل وب سایت
• از آنجا که برای مدیریت یک وب سایت تنها به یک ارتباط اینترنتی نیازمند هستیم به راحتی می‌توان در هر مکان وب سایت را مدیریت کرد. 

پلتفورم‌های تجارت الکترونیک مانند Magento و Zencart که در CMS نیز کاربرد دارد امکان بروزرسانی محتوای شخصی وب سایت را فراهم می‌آورند.
در بین پلتفورم‌های بلاگینگ، Wordpress بعد از CMS یکی از پرطرفدارترین‌ها به شمار می‌آید.
CMS در بسیاری از پلتفورم‌های گوناگون موجود است و تیم فنی شرکت کنتس ساپورت قادرند CMS را براساس نیازمندی‌های خاصی که در سایر پلتفورم‌ها موجود نیست مناسب سازی نمایند. حتی وب‌سایت‌های کنونی را می‌توان به راحتی براساس CMS مناسب‌سازی کرد.
امتیاز بسیار مهم دیگری که CMS غیر از صرفه‌جویی در زمان و هزینه دارد مسئله "امنیت" است.
همزمان با توسعه یافتن یک وب‌سایت، اختیار و کنترل کامل آن در دستان مالک وب سایت قرار می‌گیرد. شرکت‌هایی که از این سیستم استفاده نمی‌کنند معمولا شرکت‌های متوسط و یا شرکت‌های بزرگی هستند که اطلاعات آنها دائما در حال بروزرسانی است.
سایر کسانی که از مزایای CMS استفاده می‌کنند افرادی هستند که به دنبال لذت کنترل کامل یک وب سایت شخصی می‌باشند.
   1391/9/13 14:56

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.