logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

راه‌اندازی سرویس فکس اینترنتی در ایران

راه‌اندازی سرویس فکس اینترنتی در ایران

سرویس فکس اینترنتی در کشور با نام تجاری FAX.IR رونمایی شد. در این سرویس کاربران بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و نصب نرم‌افزار میتوانند به ارسال و دریافت فکس بپردازند.

در این سرویس به کاربران شماره فکسی اختصاصی داده می شود و تمامی فکس‌های دریافتی به این شماره بصورت فایل PDF به ای‌میل شخصی ایشان ارسال و در صورت تمایل یک نسخه از آن در قسمت بایگانی حساب کاربری در سایت FAX.IR ذخیره می‌شود.

جهت اطلاع‌رسانی در مورد دریافت فکس نیز یک SMS به شماره موبایل کاربر با متن "دریافت فکس جدید از شماره ..." از سایت FAX.IR ارسال می شود و کاربران می توانند شماره فکس فعلی خود را نیز به این شماره اختصاصی divert کرده و نیازی به اعلام مجدد شماره جدید خود نداشته باشند.

جهت ارسال فکس، کاربران می توانند با ورود به حساب کاربری در سایت FAX.IR و انتخاب گزینه ارسال فکس، متن دلخواه خود را نوشته و یا فایل PDF، WORD، EXCEL و غیره را بارگذاری کرده و به شماره فکس (های) مورد نظر ارسال کنند.

هم‌چنین جهت اطلاع رسانی از وضعیت ارسال فکس، SMS و ایمیلی از سایت برای وی ارسال و وضعیت ارسال فکس را که شامل "ارسال موفق"، "ارسال ناموفق به علت اشغالی خط" و یا "ارسال ناموفق به علت عدم وجود دستگاه فکس در مقصد" است اعلام می‌کند.

به طور خلاصه می توان فرض کرد که این سرویس مانند ای‌میل کاربر است که ورودی از دستگاه فکس و خروجی به دستگاه فکس را داراست و به این ترتیب امکان ارسال و یا دریافت فکس را در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاه متصل به اینترنت (مانند کامپیوتر، موبایل‌های هوشمند و ...) بدون نیاز به نصب نرم‌افزار و سرور، مقدور می‌سازد.

 

بنا بر اعلام ، کاربر هیچ گونه هزینه‌ای بابت مخابرات، شماره فکس، دستگاه فکس و غیره نداشته و تنها اشتراک ماهیانه پرداخت می‌کند. ثبت نام در این سرویس چند دقیقه طول می‌کشد و راه اندازی شماره فکس بلافاصله انجام می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.fax.ir مراجعه کنند.

   1391/2/31

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.