logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

Google Now به مرورگر کروم می آید

Google Now به مرورگر کروم می آید

حتماً Google Now را می شناسید. ویژگی جذاب اندروید که غول جستجوی اینترنت، آن را با اندروید 4.1 معرفی کرد تا به شما کمک کند زندگی سرراست تری داشته باشید. Google Now چیز هایی مثل وضعیت ترافیک، گزارش های آب و هوا، یادآوری های زمان رفتن به سفر، پیشنهاد رستوران ها برای صرف غذا، و موارد مشابه را در پیوند با نقشه دانش برای شما به صورت خودکار ارائه می کند.
تا الآن هر وقت در تلفن هوشمند خود به آن نیاز داشتیم، برای دسترسی سریع کافی بود دکمه home را روی نمایشگر بفشاریم و آن را به بالا بلغزانیم. به همین سادگی. ولی آیا Google Now در جای دیگری هم پیدا می شود؛ به خصوص بر روی کامپیوتر شخصی ما؟ متأسفانه نه.
اما... گویا به زودی، Google Now را در مرورگر کروم نیز خواهیم دید. گزارش های رسیده حاکی از آن است که تیم برنامه نویسی گوگل کروم، دو روز قبل استخوان بندی نوشته شده برای ارائه Google Now بر روی کروم را پذیرفته که این گام اولیه برای پروژه اصلی است؛ پروژه ای که Google Now را به مرورگر دسکتاپ کروم خواهد آورد.
پیدا است که گوگل با ارائه Google Now برای کروم قصد دارد به حداکثر کاربر ممکن دست پیدا کند زیرا کروم به راحتی برای اکثر سیستم عامل های دستکتاپ قابل دریافت و نصب است. گوگل هر چند این پروژه را تأیید کرده، ولی اطلاعات بیشتری نداده. جسیکا کوزیتز که از سخنگویان گوگل است در این باره گفته: «ما همیشه در حال آزمایش کردن قابلیت های جدید برای کروم هستیم، پس در این مرحله چیزی برای گفتن وجود ندارد.»
   1391/10/8 10:34

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.