logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

پیدا کردن خانواده گمشده با کمک گوگل مپز

پیدا کردن خانواده گمشده با کمک گوگل مپز

یک مرد چینی که ۲۳ سال پیش از خانواده اش جدا شده بود، با کمک یک سایت و سرویس گوگل مپز توانست مجددا خانواده اش را پیدا کند.
«لو» در ۵ سالگی هنگام رفتن به مهدکودک ربوده شده و به شهر دیگر برده شده بود که حدود ۱۵۰۰ کیلومتر با شهر محل تولدش فاصله داشت. او آنجا توسط یک خانواده بزرگ شده بود.
زمانی که «لو» بزرگ شد نام شهر محل تولدش را نمی دانست و تنها خاطره ای که در ذهن او باقی مانده بود، وجود دو پل در محل زندگی اش بود.
او بر اساس همین خاطرات نقشه ای تهیه کرد و آن را برای سایتی چینی فرستاد که برای پیدا کردن کودکان گمشده در این کشور فعالیت می کند.
یکی از کاربران این سایت پاسخی برای او ارسال کرد که به او می گفت خانواده ای ۲۳ سال پیش از شهر Sichuan گزارش گم شدن فرزندشان را داده اند و این گزارش از نظر زمانی با تاریخ ربوده شدن او تطابق می کرد.
او با دانستن نام شهر، از گوگل مپز کمک گرفت و با جستجو روی نسخه ماهواره ای توانست دو پل خاطراتش را پیدا کند.
نتیجه این بود که لو توانست بعد از ۲۳ سال خانواده اش را پیدا کند و آنها را ملاقات کند. حالا او خوشحال است که با کمک فناوری توانسته بار دیگر به خانه اش برگردد.
   1392/2/28 10:48

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.