logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

مبین نت: شبکه‌مان را در ۷شهر جمع آوری کردیم

مبین نت: شبکه‌مان را در ۷شهر جمع آوری کردیم

شرکت ارتباطات مبین‌نت به دلیل تعداد پایین مشترکان و نبود صرفه اقتصادی در هفت شهر دکل‌های وایمکس خود را جمع‌آوری کرده است.
ناصر حسین اصفهانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت، با تایید این خبر با بیان اینکه تعداد مشترکان این شهرها با وجود روشن بودن شبکه در یک سال گذشته و تبلیغات فراونی که انجام شده خیلی پایین‌تر از حد تصور بوده است، گفت: در برخی از شهرها بیشتر از 15 مشترک وایمکس نداشتیم و همین موضوع باعث شد تا در نهایت به دلیل هزینه‌های بالای نگهداری شبکه از ادامه ارایه سرویس در این شهرها خودداری کنیم.
وی افزود: ضمن عذرخواهی از مشترکان کنونی مبین‌نت در این هفت شهر، صرف‌نظر از هر میزان استفاده از سرویس وایمکس، پول پرداخت شده توسط مشترکان را به صورت کامل به آنها باز خواهیم گرداند.

اصفهانی عامل جذب پایین مشترکان وایمکس را رقابت جدی ADSL و تمایل پایین استفاده از سرویس‌های اینترنت سیار در این مناطق دانست. 

اصفهانی با بیان اینکه ایراداتی در طرح تجاری مبین‌نت از همان ابتدا وجود داشته است، افزود: طرح جدیدی به رگولاتوری برای کاهش میزان تعهدات پوششی مبین‌نت ارایه کرده‌ایم که امیدواریم مسوولان سازمان تنظیم مقررات در این زمینه با مبین‌نت همکاری کنند.
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت در پاسخ به درخواست اعلام اسامی این هفت شهر گفت: به زودی در اطلاعیه‌ای که از سوی روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت منتشر خواهد شد، اسامی این شهرها و دلایل این اقدام اطلاع‌رسانی خواهد شد.
   1392/3/2 13:06

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.