logo-samandehi
فهرست سایت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :

جستجو با صدای طبیعی در نرم افزار کاربردی گوگل ویژه iOS

جستجو با صدای طبیعی در نرم افزار کاربردی گوگل ویژه iOS

به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Ipodnn، گوگل اعلام کرده که طرف چند روز آینده از نسخه جدید و به روز شده اپلیکیشن Google Search برای iOS پرده برداری خواهد کرد.

مهمترین ویژگی این نسخه آپدیت قابلیت جستجو با استفاده از صدای طبیعی افراد است. به عنوان مثال کاربران با استفاده از این نرم افزار قادرند با پرسیدن اوضاع جوی و شرایط هواشناسی در یک جمله کامل، از شرایط آب و هوای منطقه خود آگاه شوند یا با استفاده از نسخه جدید Google Search برنامه ای برای حل مسائل ریاضی خود پیدا کنند.

برخی دیگر از امکانات این نرم افزار شامل آگاهی از نتایج مسابقات ورزشی و یا اطلاع از داستان فیلمهای مختلف است. این ویژگیهای جدید نرم افزار Google Search را به اپلیکیشن دستیار Siri بسیار شبیه کرده است با این تفاوت که Siri تنها بر روی آیفون های ۴S قابل اجراست در حالی که Google Search بر روی انواع مدلهای مختلف iOS قابل نصب و استفاده است.

نتیج جستجو در این برنامه یک تفاوت اندک با سایر نرم افزارهای جستجو دارد و آن اجرای فرامین صوتی برای جستجو است. نتایج جستجو در این اپلیکیشن به روز به صورت لینک های شبیه Chrome نمایش داده می شوند.

   1391/5/25

خانه | راهنما | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
طراحی وب با ParsCMS
تهران - میدان ولی عصر - خیابان شقایق - بن بست یکم - پلاک 4 - واحد 3 | کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ممتاز رایانه می‌باشد.